Технічна сировина в системі Прозорро

Сьогодні компанії у деревообробному секторі використовують сайти Prozorro для продажу усіх видів лісотехнічної технічної сировини. До цієї групи належать менш тверді породи деревини, і в цьому відношенні ці ж партії досить демократичні.

Характерні особливості її реалізації технічної сировини у Прозорро.Продажі

Промисловою сировиною є деревина, покрита спеціальною корою, яка використовується для різних науково-технічних та промислових цілей. В Україні лісозаготівлі та ферми продають сировину цілий рік, оскільки багато виробництв залежать від оперативної доставки необхідних матеріалів.

Для цього виду деревини існують певні правила. Наприклад, довжина технічної сировини хвойних рослин відрізняється в межах від 4 до близько 6 м. Також діаметр першого досягає близько 70 см. 

Окрім обсягів, не невелика увага приділяється і подальшим сортуванням:

  1. Фізіологічні (наявність обгорілих, гнилих зон);
  2. Механічні (вигин, кількість вузлів);
  3. Навколишнє середовище (ступінь забруднення навколишнього середовища);
  4. Санітарно-гігієнічні (незалежно від того, привозили деревину з району з потужним випромінюванням чи з хімічним забрудненням)

Купуйте технічну сировину на сайті УУБ

Це стало можливо після прийняття українською владою наказу №1178, який детальніше розповідає про продаж деревини в Прозорро. Впровадження на таких платформах, як «Українська універсальна біржа» надає можливість отримувати хвойну сировину за підтримки де-кулька кроків. Для цього всім потрібно лише пройти легку реєстрацію, і ви можете більш ретельно виконувати будь-які дії на онлайн-аукціоні, заявленому комунальними лісовими підприємствами.Під час реалізації проекту з продажу деревини на Prozorro. Впровадження, особливо технологічного матеріалу, обмежене деякими загальновизнаними стандартами. Таким чином, на аукціонах спочатку беруть участь найбільші лісозаготівельні підприємства, річний прибуток яких перевищує 10 мільйонів гривень. Крім того, було вирішено показати величезні лоти на сайтах, схожих на Українську універсальну біржу uub.in.ua – розміром від 150 кубометрів або з початковим бюджетом від 200 тисяч гривень.